İstanbul Festivali

23 Temmuz - 14 Ağustos
Festival Girişi: 16.00

KONSERLER

Festival Çok Sesli

Türkiye’nin en sevilen sanatçılarının görkemli bir sahnede sevenleriyle buluşacağı konserler ve sahne şovları İstanbul Festivali’nde.

İstanbul Festivali’nde konser ve konsept geceleri yıldızlarla dolacak, Türkiye’nin yıldızları sahne alacak.

GÖSTERİLER

Festival Çok Oyunlu

Mini konserler, tiyatro, dans ve performans sanatları, ünlülerle buluşmalar, imza günleri ve çok daha fazlası İstanbul Festivali’nde.

ÇOCUK ATÖLYELERİ

Festival Çok İlham Verici

Drama, dans, sanat atölyeleri, kukla ve çocuk tiyatroları, gösteriler, planetaryum, çocuk eğlence merkezi ve çok daha fazlası İstanbul Festivali’nde.

Çocuklar oyun alanları ile yan yana konumlanan atölyelerde, nitelikli ve sanatsal etkinliklerle hem eğlenecek, hem öğrenecekler.

E-SPOR

Festival Çok Kapışmalı

Oyun dünyasının en bilinen influencerları, katılımcı turnuvaları ve özel içerikler İstanbul Festivali’nde!

Rekabetin had safhada olduğu günlük maçlar ve katılımcı turnuvaları festival süresince devam edecek. Influencer bilgi yarışmaları ve söyleşileriyle İstanbul Festivali oyunculara bol eğlenceli, bol kapışmalı saatler sunuyor!

LEZZETLER

Festival Çok Lezzetli

Herkesin çok sevdiği sokak lezzetleri, ünlü şeflerin özel tarifleri ve çok daha fazlası İstanbul Festivali’nde.

İstanbul’un tatları ve bilinen markaları yan yana aynı sokakta karşımıza çıkacak. İster soğuk ister sıcak servislerle gün boyu sürecek etkinliklerin mola noktaları olacak.

SANAT

Festival Çok Yaratıcı

Yeni medya sanatları, geleneksel sanatlar, resim, heykel, fotoğraf, yazın alanı ve çok daha fazlası İstanbul Festivali’nde.

İsmini İstanbul’dan alan festival sokakları İstanbul’un festivaline renk katacak. 23 Temmuz’a kadar yeni haberler ve yenilikler burada olacak…