EN’LERİN FESTİVALİ İSTANBUL FESTİVALİ
BU YIL DA EN RENKLİSİ!

21 Temmuz - 06 Ağustos
Festival Girişi: 16.00

Bilet Al

KONSERLER

Festival Çok Sesli

Türkiye’nin en sevilen sanatçılarını gel bir de İstanbul Festivali’nin görkemli sahnesinde canlı canlı dinle! En unutulmaz anıları biriktireceğin konserler ve sahne şovları, 17 gün boyunca, 7’den 70’e herkesin festivali İstanbul Festivali’nde!

GÖSTERİLER

Festival Çok Oyunlu

Mini konserler, tiyatro, dans ve performans sanatları, influencer buluşmaları ve çok daha fazlası en renkli sahnelerin festivali İstanbul Festivali’nde!

ÇOCUK ATÖLYELERİ

Festival Çok İlham Verici

Drama, dans, sanat atölyelerinden, lunapark ve macera parkurlarına, her yaştan çocuğun ilgisini çekecek, yaratıcılığını geliştirecek en renkli etkinlikler, çocukların festivali İstanbul Festivali’nde.

E-SPOR

Festival Çok Kapışmalı

PC, konsol ve mobil oyun dünyasının en popüler oyunlarında, en çekişmeli turnuvalarında ve heyecan dolu kapışmalarında kıyasıya rekabete var mısın? Binlerce lira ödüllü turnuvalar, influencer buluşmaları ve daha birçok sürpriz deneyim alanı, gamer’ların festivali İstanbul Festivali’nde!

LEZZETLER

Festival Çok Lezzetli

Her damak zevkine hitap eden yüzlerce yeme-içme seçeneği, lezzet festivali İstanbul Festivali’nde!

İstanbul’un en sevilen sokak lezzetleri ve en ünlü yeme içme markaları, sıcak ve soğuk servislerle gün boyu süren eğlencenin mola noktaları olacak.

SANAT

Festival Çok Yaratıcı

En’lerin festivali İstanbul Festivali, farklı zevklere hitap eden kapsayıcılığı özgün ve yaratıcı içeriğiyle bu yıl da en ilham vereni!